Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů v oblasti Parga Mapa Pargy

 

Parga - má nějaká specifika?

Parga je trochu odlišná od ostatních řeckých lokalit. Obvykle se s autem pohybujete jen po ostrově, ale tentokrát je to jinak - Parga je na pevnině a tak se cestování žádné meze nekladou.

A toho jsou si vědomi i v Parze - půjčovna aut či půjčovna skútrů jsou tam velmi časté a tak není problém si vybrat. Stačí se podívat na Parga - počasí, najít vhodné období, zakoupit požadovaný zájezd a můžete jet.

Další podrobnosti o Parze jsou popsány na stránce Parga v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

 

Parga - půjčovna aut

Samozřejmostí je, že je to každá větší půjčovna aut jako je Avis, Budget, EuropCar nebo National. Ale nechybí ani malinké půjčovny aut. Jedním z reprezentantů je například půjčovna aut Parga Synthesis, která je schopná i zpracovat celý dovolenkový program. Další možností je například půjčovna aut Parga Hire

 

Půjčovna skútrů v oblasti Parga

Půjčovna skútrů bývá velmi často u hotelů či místních informačních center.

Jakmile půjdete po nějaké hlavnější třídě, jiste uviudíte před výlohou vystavené řady skútrů. Rezervovat si skútr předem je asi zbytečné, stejně tak obvykle skútry nerozváží do hotelů. Ideální je tedy najít si něco na místě.

 

Parga - půjčovna lodí a člunů.

O žádné půjčovně vodních dopravních prostředků v oblasti Parga nevím.

 

Parga hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování v oblasti Parga. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Agia Fotini, Emporios, Chios Chora, Karfas a Megas Limnionas.