Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Korfu - půjčovna aut, skútrů a člunů
Korfu - mapa ostrova

 

Korfu - cestování

Na Korfu jsou stovky míst, kam se o dovolené vypatí zajet a kam se podívat. Střediska či pláže nebo památku, je to jedno. Korfu je krásný ostrov a bez auta se zde těžko obejdete. Na výšku má Korfu cca 60 kilometrů, ale silnic a silniček je zde mnoho a to nejen kolem dokola ostrova, ale i vnitrozemím. O tom, že je zde nejen krásná příroda, ale i super počasí, se můžete přesvědčit na stránce Korfu - počasí. Další podrobnosti o Korfu jsou popsány na stránce Korfu v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

Silniční síť je na Korfu rozvinutá, naprosto v pohodě bude dostačovat silniční auto. To z 99% procent každá půjčovna aut nabízí. Jeepy se zde půjčují spíše minimálně a ne každá půjčovna aut je má.

 

 

 

Půjčovna aut na ostrově Korfu

Půjčoven je zde mnoho, prakticky v každém středisku nějaká ta půjčovna je. Ceny na místě bývají vyšší, než když si auto rezervujete předem. Kromě toho také předejdete tomu, že půjčovna aut už žádné volné auto mít nebude. Stává se to hlavně v sezoně, kdy má téměř každá půčjovna aut plno.

Budete-lo na Korfu chtít auto, velmi dobré reference má půjčovna aut Top Cars Korfu. Poskytují služby i v češtině, mají v České republice pobočku, kde lze vše vyřídit předem. Kompletní informace jsou na stránkách Půjčovna aut Korfu

 

 

Korfu - půjčovna skútrů

Půjčovna aut Korfu půjčuje jen auta. Půjčovna skútrů to není. Máte-li zájem o skútr, bude potřeba vyzkoušet místní půjčovny na místě. Na rozdíl od aut, žádná půjčovna skútrů je nerozváží. Alespoň ne mimo středisko. Nebo o tom nevím. Chcete-li se podívat na některou z intenetových půjčovem zkuste link půjčovna skútrů MotPower

 

Půjčovna lodí a člunů na ostrově Korfu

Půjčoven lodí a člunů je zde hodně.

Namátkou budu jmenovat třeba:

 

Agios Stefanos (sever)

Půjčovna lodí Korfu

Kalami

Půjčovna lodí / člunů Kalami

Kaminaki

Půjčovna lodí Asterios Boats

Avlaki

Půjčovna lodí / člunů Dimitris

 

Jistě je zde půjčoven lodí více, víte-li o nějaké nebo máte zkušenost s některou výše uvedenou, napište nám.

 

Korfu hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Korfu. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Agios Georgios na jihu, Agios Georgios na severu, Agios Gordis ,Agios Ioannis Melitieon, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Stefanos, Acharavi, Almiros, Arillas, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Gialiskari, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Kommeno, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Roda a Sidari.