Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů na ostrově Limnos

Limnos - mapa ostrova

Limnos - cestování

Limnos je poněkud zvláštní - je relativně velký, má cca 40 kilometrů na 30 kilometrů, ale nabídka půjčoven aut nebo půjčoven skútrů s možností online rezervace a vyřízení zapůjčení auta předem je mizivá.

Limnos je nádherný ostrov, když už na něm budete, určitě cestujte. Podívejte se na Limnos - počasí, naplánujte si výlety a vyražte. Limnos Vás určitě nezklame.

Další podrobnosti o Limnosu jsou popsány na stránce Limnos v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

 

Je na ostrově Limnos nějaká půjčovna aut ?

Ano, určitě je. Půjčovna aut je v každém větším středisku. Z nějakého důvodu však tyto půjčovny nenabízejí rezrevaci předem a ani nejdou najít ceny a podmínky.

Pokud byste si nějakou půjčovnu aut chtěli najít a vše si zařídit předem, zbývají asi jen veké nadnárodní půjčovny typu Avis nebo Hertz. Problém těchto půjčoven bývají vysoké ceny a nedostatek doplňkových služeb. Málokdy tato půjčovna aut rozváží auto k hotelu, obvykle mají sídlo na letišti či v přístavu. A ani Limnos není v tomto případě výjimkou.

 

Limnos - půjčovna skútrů

Půjčovny skútrů je na tom na Limnosu stejně, jako půjčovna aut. Půjčovny moc prezentací na webu nemají a ani nemohu nikoho doporučit.

 

Limnos - půjčovna člunů / lodí

Osobně o žádné půjčovně lodí / člunů na ostrově Limnos nevím.

 

Limnos hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Limnos. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Myrina a Plati.