Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů na ostrově Zakynthos

Zakynthos - mapa ostrova

Zakynthos - cestování po ostrově

Zakynthos je překrásný ostrov s několika unikátními plážemi a nádherným vnitrozemí. Na výlet můžete organizovaně, ale mnohem lepší je najít si nějakou půjčovnu, zapůjčit si auto a jezdit jen tak na vlastní pěst. Najdetě si, kde je ta správná půjčovna aut, počkejte si na ideální cestovní podmínky (viz Zakynthos - počasí) a vyražte. Jistě nebudete litovat - Zakynhos stojí za to.

Další podrobnosti o Zakynthosu jsou popsány na stránce Zakynthos v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

 

Půjčovna aut na ostrově Zakynthos

Půjčoven aut je zde velmi mnoho. Liší se podmínkami, cenami, službami .... určitě je z čeho vybírat. Půjčování aut je jeden z populárních zdrojů příjmů na Zakynthosu a tak je půjčovna aut v každém středisku. Pokud se však nechcete spoléhat na to, co najdete na místě, můžete si auto rezervovat již předem přes internet.

Většina půjčoven nabízí doručení kamkoliv po Zakynthosu zdarma, takže sídlo půjčovny aut není důležité. Objednáte a oni jsou ve stanovený čas před hotelem. Některé půjčovny zde mají dokonce české zastoupení, takže auto, skútr nebo motocykl si můžete rezervovat přímo v ČR a na všem se domluvit v klidu a jasně v češtině. Doporučujeme tedy vyzkoušet půjčovnu Motor Club Zante, která má velmi slušné ceny, kompletní pojištění a auto i moto Vám přiveze dle potřeby na letiště nebo až k Vám domů. Stránky jsou Půjčovna aut a skútrů Zakynthos.

Tsilivi Sport


Hodnocení

 

Motor Club Zante


Hodnocení

 

 

 

 

Půjčovna skútrů

Ano, i půjčoven skútrů je na Zakynthosu více, než dost. Často jako půjčovny skútrů fungují i výše uvedené půjčovny aut, ale velmi často je najdete i samostatně na místech jako jsou hlavní třídy středisek a podobně. Pokud si chcete zařídit vše z klidu domova a v češtině, vyzkoušejte výše uvedenou Půjčovnu aut a skútrů Zakynthos

 

Půjčovny lodí a člunů na Zakynthosu

O žádné půjčovně lodí nebo člunů nevím. Vím, že se na Zakynthosu dá půjčit vělká jachta nebo loď i s kapitánem, ale to je vše.

 

Zakynthos hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Zakynthos. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Agios Leon, Agios Sostis, Alikanas (Alykanas), Alikes (Alykes), Amoudi, Argassi, Kalamaki, Laganas, Limni Keri, Porto Koukla, Tragaki, Tsilivi, Vassiliki, Volimes a Xehoriati.

Majestic Spa

Majestic Spa od 12790,-

moderní hotelový areál Majestic Spa postavený v tradičním stylu ostrovní architektury, nově zrekonstruovaný v roce 2008, se nachází na hlavní třídě v klidném prostředí letoviska Laganas. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je ve vzdálenosti cca 450 m. Poblíž jsou restaurace, bary, kavárny, taverny, supermarkety i obchody se suvenýry.

Belussi Beach typ 1

Belussi Beach typ 1 od 9190,-

Hotel Belussi Beach je situován na velmi klidném místě, asi 7 km od letoviska Tsilivi. Skládá se z nové budovy, ve které nabízíme ubytování v moderních prostorných studiích až pro 4 osoby (typ 1) a z přízemní starší budovy, ve které jsou k dispozici jednoduše vybavená studia pro 3 osoby (typ 2). Hotel je situován přímo na břehu moře. Pozvolný vstup do moře je ideální pro neplavce či děti. Součástí hotelu je i supermarket a obchod se suvenýry. Hotel Belussi Beach doporučujeme klientům, kteří chtějí prožít svoji dovolenou v klidném prostředí, je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Kozanos

Kozanos od 8990,-

Studia Kozanos se nachází ve vesničce Amoudi přímo nad menší pláží s pozvolným vstupem do vody, na kterou se schází po schodech. V okolí se nachází několik taveren a obchůdků. Do rušnějších letovisek Alikanas a Alikes lze dojít pěšky za cca 45 min. Hlavní město Zakynthos 14 km.

Gloria Maris

Gloria Maris od 13790,-

Velmi pěkný hotel Gloria Maris obklopený zahradou s olivovníky s krásným výhledem na moře, přímo na úzké písečno - oblázkové pláže leží v malém letovisku Porto Koukla, 15 minut jízdy od mezinárodního letiště, 20 minut od centra hlavního města.

Amoudi

Amoudi od 13990,-

Aparthotel leží v malém letovisku Amoudi, asi 80 m od moře. Přístupová cesta k pláži je dlouhá asi 220 m. Supermarket je vzdálen asi 100 m, restaurace 50 m a hlavní město Zakynthos asi 14 km.

Diana Palace

Diana Palace od 21590,-

Moderní hotel Diana Palace stojí v rušném letovisku Argassi, cca 3 km od hlavního města a zároveň s velice dobrou dostupností k nejkrásnějším plážím ostrova. Od nejbližší pláže je vzdálený přibližně 200 m, do centra letoviska Argassi je to cca 50 m, takže v blízkosti hotelu natrefíte na obchody, restaurace, taverny.