Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů na ostrově Zakynthos

Zakynthos - mapa ostrova

Zakynthos - cestování po ostrově

Zakynthos je překrásný ostrov s několika unikátními plážemi a nádherným vnitrozemí. Na výlet můžete organizovaně, ale mnohem lepší je najít si nějakou půjčovnu, zapůjčit si auto a jezdit jen tak na vlastní pěst. Najdetě si, kde je ta správná půjčovna aut, počkejte si na ideální cestovní podmínky (viz Zakynthos - počasí) a vyražte. Jistě nebudete litovat - Zakynhos stojí za to.

Další podrobnosti o Zakynthosu jsou popsány na stránce Zakynthos v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

 

Půjčovna aut na ostrově Zakynthos

Půjčoven aut je zde velmi mnoho. Liší se podmínkami, cenami, službami .... určitě je z čeho vybírat. Půjčování aut je jeden z populárních zdrojů příjmů na Zakynthosu a tak je půjčovna aut v každém středisku. Pokud se však nechcete spoléhat na to, co najdete na místě, můžete si auto rezervovat již předem přes internet.

Většina půjčoven nabízí doručení kamkoliv po Zakynthosu zdarma, takže sídlo půjčovny aut není důležité. Objednáte a oni jsou ve stanovený čas před hotelem. Některé půjčovny zde mají dokonce české zastoupení, takže auto, skútr nebo motocykl si můžete rezervovat přímo v ČR a na všem se domluvit v klidu a jasně v češtině. Doporučujeme tedy vyzkoušet půjčovnu Motor Club Zante, která má velmi slušné ceny, kompletní pojištění a auto i moto Vám přiveze dle potřeby na letiště nebo až k Vám domů. Stránky jsou Půjčovna aut a skútrů Zakynthos.

Tsilivi Sport


Hodnocení

 

Motor Club Zante


Hodnocení

 

 

 

 

Půjčovna skútrů

Ano, i půjčoven skútrů je na Zakynthosu více, než dost. Často jako půjčovny skútrů fungují i výše uvedené půjčovny aut, ale velmi často je najdete i samostatně na místech jako jsou hlavní třídy středisek a podobně. Pokud si chcete zařídit vše z klidu domova a v češtině, vyzkoušejte výše uvedenou Půjčovnu aut a skútrů Zakynthos

 

Půjčovny lodí a člunů na Zakynthosu

O žádné půjčovně lodí nebo člunů nevím. Vím, že se na Zakynthosu dá půjčit vělká jachta nebo loď i s kapitánem, ale to je vše.

 

Zakynthos hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Zakynthos. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Agios Leon, Agios Sostis, Alikanas (Alykanas), Alikes (Alykes), Amoudi, Argassi, Kalamaki, Laganas, Limni Keri, Porto Koukla, Tragaki, Tsilivi, Vassiliki, Volimes a Xehoriati.

Tsamis Zante Spa Resort - Aeolus

Tsamis Zante Spa Resort - Aeolus od 9490,-

Tsamis Zante Spa Resort hotel byl zrekonstruován v r. 2007 a je situovaný 12 km od hlavního města a cca 7 km od známého letoviska Tsilivi. Najdete ho přímo u moře, v letovisku Kypseli, kterému dominuje krásná příroda, množství olivových stromů a křišťálově čistá voda.

Astoria

Astoria od 12990,-

Menší jednoduše zařízený rodinný hotel Astoria v klidné části města Alykes přímo u písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do průzračně čistého moře, do něhož se můžete pohodlně dostat i přes molo. Do centra města Alykes s tavernami, obchody a bary dojdete příjemnou procházkou již po 300 metrech. Hotel Astoria doporučujeme zejména klientům toužícím po prožití klidné dovolené v hezkém prostředí.

Paradisse

Paradisse od 11590,-

Příjemný hotel Paradisse u pláže nedaleko centra letoviska Argass na ostrově Zakynthosi. Hotel s využíváním služeb vedlejšího hotelu Chryssi Akti nabízí příjemné prostředí a je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale všechny, kdo vyhledávají kvalitní ubytování s dostupností zábavy za výhodnou cenu.

Dinos

Dinos od 19778,-

Hotel Dinos se nachází na klidném místě v oblíbeném prázdninovém letovisku Tsilivi. Centrum letoviska, kde se nacházejí restaurace, bary, obchůdky, je vzdáleno cca 250 m. Autobusová linka zajišťující dopravní spojení do hlavního města Zakynthos vzdáleného cca 7 km je ve vzdálenosti cca 300 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 10 km.

Tsamis Zante Spa Resort

Tsamis Zante Spa Resort od 22079,-

Tsamis Zante hotel byl zrenovovaný v roce 2007. Je situovaný 12 km od hlavního města a cca 5 km od letoviska Tsilivi. Najdete ho přímo u oblázkové pláže hned vedle Pahi Ammos, v letovisku Kypseli, kterému dominuje krásná příroda, množství olivových stromů a křišťálově čistá voda.

White Olive Premium

White Olive Premium od 9690,-

Hotel White Olive Premium leží v prázdninovém letovisku Laganas. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 100 m od hotelu. Letiště Zakynthos cca 7 km.