Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů na ostrově Zakynthos

Zakynthos - mapa ostrova

Zakynthos - cestování po ostrově

Zakynthos je překrásný ostrov s několika unikátními plážemi a nádherným vnitrozemí. Na výlet můžete organizovaně, ale mnohem lepší je najít si nějakou půjčovnu, zapůjčit si auto a jezdit jen tak na vlastní pěst. Najdetě si, kde je ta správná půjčovna aut, počkejte si na ideální cestovní podmínky (viz Zakynthos - počasí) a vyražte. Jistě nebudete litovat - Zakynhos stojí za to.

Další podrobnosti o Zakynthosu jsou popsány na stránce Zakynthos v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

 

Půjčovna aut na ostrově Zakynthos

Půjčoven aut je zde velmi mnoho. Liší se podmínkami, cenami, službami .... určitě je z čeho vybírat. Půjčování aut je jeden z populárních zdrojů příjmů na Zakynthosu a tak je půjčovna aut v každém středisku. Pokud se však nechcete spoléhat na to, co najdete na místě, můžete si auto rezervovat již předem přes internet.

Většina půjčoven nabízí doručení kamkoliv po Zakynthosu zdarma, takže sídlo půjčovny aut není důležité. Objednáte a oni jsou ve stanovený čas před hotelem. Některé půjčovny zde mají dokonce české zastoupení, takže auto, skútr nebo motocykl si můžete rezervovat přímo v ČR a na všem se domluvit v klidu a jasně v češtině. Doporučujeme tedy vyzkoušet půjčovnu Motor Club Zante, která má velmi slušné ceny, kompletní pojištění a auto i moto Vám přiveze dle potřeby na letiště nebo až k Vám domů. Stránky jsou Půjčovna aut a skútrů Zakynthos.

Tsilivi Sport


Hodnocení

 

Motor Club Zante


Hodnocení

 

 

 

 

Půjčovna skútrů

Ano, i půjčoven skútrů je na Zakynthosu více, než dost. Často jako půjčovny skútrů fungují i výše uvedené půjčovny aut, ale velmi často je najdete i samostatně na místech jako jsou hlavní třídy středisek a podobně. Pokud si chcete zařídit vše z klidu domova a v češtině, vyzkoušejte výše uvedenou Půjčovnu aut a skútrů Zakynthos

 

Půjčovny lodí a člunů na Zakynthosu

O žádné půjčovně lodí nebo člunů nevím. Vím, že se na Zakynthosu dá půjčit vělká jachta nebo loď i s kapitánem, ale to je vše.

 

Zakynthos hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Zakynthos. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Agios Leon, Agios Sostis, Alikanas (Alykanas), Alikes (Alykes), Amoudi, Argassi, Kalamaki, Laganas, Limni Keri, Porto Koukla, Tragaki, Tsilivi, Vassiliki, Volimes a Xehoriati.

Paradise Beach

Paradise Beach od 11690,-

Tento oblíbený komplex skládající se ze dvou hotelů leží přímo u nádherně průzračného moře, které kontrastuje s bohatou zelení okolních kopců. Je umístěn necelých 500 m od centra městečka Argassi s bohatým nočním životem a množstvím obchůdků. Na výlet do 3 km vzdáleného hlavního města Zakynthos se dostanete pohodlně místní pravidelnou linkou.

Kozanos

Kozanos od 11990,-

Studia Kozanos se nachází ve vesničce Amoudi přímo nad menší pláží s pozvolným vstupem do vody, na kterou se schází po schodech. V okolí se nachází několik taveren a obchůdků. Do rušnějších letovisek Alikanas a Alikes lze dojít pěšky za cca 45 min. Hlavní město Zakynthos 14 km.

Admiral

Admiral od 23990,-

Hotel Admiral se nachází v letovisku Tsilivi. Jedná se o jeden z největších hotelů sítě Xenos hotels, který nabízí skvělé možnosti pro strávení pohodové dovolené. Naleznete zde 3 bazény, dětské hřiště a svou atmosférou plnou života vás přímo vybízí k tomu, aby jste si svou zaslouženou dovolenou užili koupáním v moři a opalováním pod horkým řeckým sluncem na plážích Tsilivi, Bouka a Gaidaros.

Meandros Boutique

Meandros Boutique od 21990,-

Zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový Meandros Boutique hotel najdete v srdci letoviska Kalamaki, cca 300 m od písečné pláže, cca 5 km od hlavního města Zakynthos a přibližně 3 km od letiště.

Naturist Panorama od 17330,-

Hotel Naturist Panorama obklopený zelení se nachází v oblasti Vassilikos, cca 500 m od písčito-oblázkové pláže Porto Roma (na okraji pláže je malý úsek tolerovaný jako pláž pro nudisty), cca 1,5 km od jedné z nejkrásnějších pláží ostrova - Gerakas (cca 25 minut pěšky, písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, na okraji tolerovaný úsek pro nudisty), v blízkosti supermarket, restaurace, taverny. Vzdálenost od letiště cca 18 km.

Diana Palace

Diana Palace od 19290,-

Moderní hotel Diana Palace stojí v rušném letovisku Argassi, cca 3 km od hlavního města a zároveň s velice dobrou dostupností k nejkrásnějším plážím ostrova. Od nejbližší pláže je vzdálený přibližně 200 m, do centra letoviska Argassi je to cca 50 m, takže v blízkosti hotelu natrefíte na obchody, restaurace, taverny.