Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů na ostrově Zakynthos

Zakynthos - mapa ostrova

Zakynthos - cestování po ostrově

Zakynthos je překrásný ostrov s několika unikátními plážemi a nádherným vnitrozemí. Na výlet můžete organizovaně, ale mnohem lepší je najít si nějakou půjčovnu, zapůjčit si auto a jezdit jen tak na vlastní pěst. Najdetě si, kde je ta správná půjčovna aut, počkejte si na ideální cestovní podmínky (viz Zakynthos - počasí) a vyražte. Jistě nebudete litovat - Zakynhos stojí za to.

Další podrobnosti o Zakynthosu jsou popsány na stránce Zakynthos v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

 

Půjčovna aut na ostrově Zakynthos

Půjčoven aut je zde velmi mnoho. Liší se podmínkami, cenami, službami .... určitě je z čeho vybírat. Půjčování aut je jeden z populárních zdrojů příjmů na Zakynthosu a tak je půjčovna aut v každém středisku. Pokud se však nechcete spoléhat na to, co najdete na místě, můžete si auto rezervovat již předem přes internet.

Většina půjčoven nabízí doručení kamkoliv po Zakynthosu zdarma, takže sídlo půjčovny aut není důležité. Objednáte a oni jsou ve stanovený čas před hotelem. Některé půjčovny zde mají dokonce české zastoupení, takže auto, skútr nebo motocykl si můžete rezervovat přímo v ČR a na všem se domluvit v klidu a jasně v češtině. Doporučujeme tedy vyzkoušet půjčovnu Motor Club Zante, která má velmi slušné ceny, kompletní pojištění a auto i moto Vám přiveze dle potřeby na letiště nebo až k Vám domů. Stránky jsou Půjčovna aut a skútrů Zakynthos.

Tsilivi Sport


Hodnocení

 

Motor Club Zante


Hodnocení

 

 

 

 

Půjčovna skútrů

Ano, i půjčoven skútrů je na Zakynthosu více, než dost. Často jako půjčovny skútrů fungují i výše uvedené půjčovny aut, ale velmi často je najdete i samostatně na místech jako jsou hlavní třídy středisek a podobně. Pokud si chcete zařídit vše z klidu domova a v češtině, vyzkoušejte výše uvedenou Půjčovnu aut a skútrů Zakynthos

 

Půjčovny lodí a člunů na Zakynthosu

O žádné půjčovně lodí nebo člunů nevím. Vím, že se na Zakynthosu dá půjčit vělká jachta nebo loď i s kapitánem, ale to je vše.

 

Zakynthos hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Zakynthos. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Agios Leon, Agios Sostis, Alikanas (Alykanas), Alikes (Alykes), Amoudi, Argassi, Kalamaki, Laganas, Limni Keri, Porto Koukla, Tragaki, Tsilivi, Vassiliki, Volimes a Xehoriati.

Andreolas Beach

Andreolas Beach od 12868,-

Hotel je situován přímo u dlouhé písečné pláže v jednom z největších turistických letovisek ostrova - Laganas. Asi 700 m od hotelu se nachází rušné zábavní a nákupní centrum, kde naleznete velké množství restaurací, barů, obchodů a diskoték. Poloha hotelu Andreolas Beach potěší zejména ty, kteří se po celodenním koupání a odpočinku na pláži rádi vydají do víru nočního života. Vzdálenost od letiště 6 km.

Blue Waves

Blue Waves od 11611,-

Hotel Blue Waves se nachází na klidném místě v letovisku Laganas. Nejbližší restaurace, bary a obchůdky jsou cca 20 m od hotelu. Autobusová zastávka zajišťující spojení do hlavního města Zakynthos vzdáleného cca 7 km je cca 300 m od hotelu. Letiště je cca 4 km.

Lofos studia

Lofos studia od 9290,-

Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary cca 50 m, centrum městečka Alykes leží cca 100 m od hotelu Lofos. Autobusová zastávka cca 50 m, letiště Zakynthos cca 16 km

California Beach

California Beach od 12390,-

Hotel California Beach se nachází na ostrově Zakynthos ve známém letovisku Laganas , které je centrem nekončící zábavy, cca 250 m od centra a 30m od písečné pláže. Nejbližší restaurace, oblíbené bary a obchůdky jsou vzdáleny cca 100 m. Vzdálenost od letiště je 6 km.

Natalie studios

Natalie studios od 11890,-

Dvoupatrová vila Natalie leží téměř na písečné pláži (50 m) s pozvolným vstupem do moře, nachází se v klidnější části známého letoviska Laganas, centrum je vzdáleno cca 400 m. Studia Natalie doporučujeme všem věkovým kategoriím. Na tomto místě můžete strávit dovolenou jak sami chcete.