Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů na ostrově SkopelosSkopelos - mapa ostrova

 

Skopelos - cestování

Ačkoliv Skopelos patří mezi ostrovy malé, je na něm co poznávat. Tak malý, aby šel projít pěšky, ale zase není, takže nějaká půjčovna aut nebo půjčovna skútrů Vám jistě přijde vhod. Před dovolenou se můžete ještě podívat na předpověď ( Skopelos - počasí ) abyste se ujistili, že opravdu budete mít hezky, a pak jen hurá do nějaké té půjčovny aut a na cesty.

Další podrobnosti o Skopelosu jsou popsány na stránce Skopelos v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

 

Je na Skopelosu nějaká půjčovna aut ?

Půjčovna aut zde samozřejmě je a je jich mnoho. Půjčovny můžete najít u některých hotelů, ve střediscích na hlavních třídách - zkrátka všude, kde se pohybuje více turistů, nějaká ta půjčovna aut je.

zatím nebyla přidána žádná půjčovna

 

 

I na Skopelosu jsou pak půjčovny aut s možností online rezervace předem přes internet. Jednou z nich je například půjčovna aut Halivelakis Skopelos. Podle dostupných informací sídlí na Skopelosu v přístavu. Zda si musíte dojít tam nebo zda Vám auto přivezou se mi zjistit nepodařilo.

Pokud si auto chcete nechat přivézt k hotelu, zkuste půjčovny aut Magic Cars Skopelos nebo MAXI auto CARS car rentals | SKOPELOS

 

Skopelos - půjčovna skútrů

Půjčovna skútrů se dá na Skopleosu najít téměř všude. Skútr je oblíbený dopravní prostředek, vzhledem k velikosti ostrova je to na něm všude kousek a dostanete se s ním skoro všude.

Jako půjčovna skútrů fungují i výše uvedené půjčovny aut. Kromě toho pak můžete najít půjčovnu skútrů u větších hotelů nebo kdekoliv jinde, kde chodí turisté - půjčování skútrů a kol je velmi populární služba.

 

Skopelos - půjčovna člunů / lodí

Na rozdíl od spousty jiných ostrovů, na ostrově Skopelos si půjčit člun lze. Buď můžete vyrazit na moře na ryby nebo si můžete udělat výlet na některou z mnoha pláží, které jsou autem či skútrem nedosažitelné. A kde si člun půjčit? Zkusit to můžete například v Skopelos Marine Center

 

Skopelos hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Skopelos. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Agios_Konstantinos, Agnontas, Glossa, Glyfoneri, Kastani, Milia, Panormos, Skopelos Chora a Stafilos.

Rigas

Rigas od 26990,-

Příjemný hotel obklopený rozkvetlou zahradou se nachází 300 metrů od pláže a centra města Skopelos s mnoha tavernami a obchody. Známé pláže Stafilos a Velanio jsou vzdáleny 4 kilometry od hotelu.

Delphi Aparthotel

Delphi Aparthotel od 14654,-

V menší klidné vesničce Neo Klima (Elios) na severozápadní straně ostrova stojí velice příjemný prázdninový dům Delphi. Je hned v sousedství hotelu Elios Holidays. Dvě budovy leží v pěkné udržované zahradě a mezi nimi se nachází větší bazén, který poskytne příjemné ochlazení během dne. Na lehátkách kolem něj si můžete vychutnávat i dobroty a drinky z hotelové restaurace nebo baru. Pro nejmenší je tu dětský bazén a pěkné dětské hřiště. Prostorná studia a apartmány disponují kuchyňským koutem a nabízejí krásný výhled do bohaté zeleně okolních kopců, na bazén a některá dokonce i na moře. Cesta k hezké pláži trvá asi 5 minut a na ní a ve vesničce Elios naleznete většinu restaurací, dokonce i dvě pekárny a pár obchůdků, kde se můžete zazásobit pro vlastní kulinářské počiny. Komu se do vaření nebude chtít, může využít hotelovou restauraci, kde vaří skvěle z čerstvých místních surovin. Nejen na to pečlivě dohlíží rodina majitele, která se o hotel a jeho hosty příkladně stará. Doporučujeme hlavně rodinám s dětmi, které preferují dovolenou v klidnějším prostředí.

Elios Holidays Hotel

Elios Holidays Hotel od 19745,-

Elios Holidays Hotel je umístěný uprostřed zeleně, ve vesničce Neo Klima (Elios), poblíž letoviska Kastani, v jednom z nejatraktivnějších letovisek ostrova Skopelos. Postavený byl ve stylu místní architektury, v malebném terénu, v objetí hustých borových lesů a skládá ze čtyř budov. Pestrobarevné květiny zpříjemňují prostředí, borovice vytváří příjemný stín a lákají návštěvníky k trávení bezstarostných chvil kolem prostorného bazénu. Neo Klima (Elios) je menší klidnější vesnička s výhodnou polohou uprostřed ostrova Skopelos, mezi hl. městem Chora (19 km) a vesnicí Glossa (7 km). Na krásné místní pláži Hovolo Beach je malý přístav s několika tavernami, bary a dětským hřištěm. Přímo před hotelem Elios Holidays Hotel je autobusová zastávka, která spojuje Elios s plážemi Kastani a Milia Beach - známé z filmu Mamma Mia.

Kastri

Kastri od 9990,-

Apartmány Kastri se nachází v letovisku Panormos, nedaleko krásné pláže a pouhých 20 minut jízdy autem od hlavního města Skopelos. Okolí apartmánů upřostřed zeleně přímo vybízí k relaxu. Naleznete zde posezení s výhledem na moře, můžete využít grilu, který je zde klientům k dispozici a strávit tak příjemné večery uprostřed zahrady plné květin a stromů. Klienti mohou využívat bazén u protějšího hotelu Afroditi.

Anastasia

Anastasia od 17990,-

V letovisku Panormos s příjemnou štěrkovo-oblázkovou pláží a křišťálově čistým mořem narazíte na prázdninový dům Anastasia, který od již zmiňované pláže odděluje jen cesta. Bílá dvoupatrová budova se ukrývá v zahradě plné keříků, různých stromů a barevných květů. Dům nabízí ubytování ve studiích pro 2-3 osoby a ve dvou apartmánech s oddělenou ložnicí pro 4 osoby. Pokoje jsou situovány v prvním a druhém poschodí. Všechny jsou útulně zařízeny, mají kuchyňský koutek se základním nádobím, ledničku, koupelnu/WC a vlastní balkon. Klimatizace je možná za příplatek na místě. Z balkonů studií se vám naskytne krásný výhled na moře, přičemž apartmány jsou obráceny na opačnou stranu s výhledem do okolí a jedinečnou zelenou přírodu letoviska. Majitelka domu vlastní na pláži typickou řeckou tavernu, která je vzdálena asi 150 m. V taverně s dřevěnými stoly a židličkami, které jsou rozmístěné uvnitř nebo přímo na oblázkové pláži, si hosté mohou doplatit večeře (salát pro 2 osoby, předkrm, servírované hlavní jídlo). Anastasie leží mezi dvěma výbornými plážemi. Když budete mít chuť na změnu, můžete vystřídat tu „vaši“ pláž se sousední – určitě se to vyplatí.

Irida

Irida od 9990,-

Penzion Irida leží ve vesničce Stafilos v klidném místě 350 m od pláže Stafilos na ostrově Skopelos. Svým standardem uspokojí i nejnáročnější klienty. Toto ubytování doporučujeme všem, kteří hledají zejménaklid.