Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů na ostrově Limnos

Limnos - mapa ostrova

Limnos - cestování

Limnos je poněkud zvláštní - je relativně velký, má cca 40 kilometrů na 30 kilometrů, ale nabídka půjčoven aut nebo půjčoven skútrů s možností online rezervace a vyřízení zapůjčení auta předem je mizivá.

Limnos je nádherný ostrov, když už na něm budete, určitě cestujte. Podívejte se na Limnos - počasí, naplánujte si výlety a vyražte. Limnos Vás určitě nezklame.

Další podrobnosti o Limnosu jsou popsány na stránce Limnos v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

 

Je na ostrově Limnos nějaká půjčovna aut ?

Ano, určitě je. Půjčovna aut je v každém větším středisku. Z nějakého důvodu však tyto půjčovny nenabízejí rezrevaci předem a ani nejdou najít ceny a podmínky.

zatím nebyla přidána žádná půjčovna

 

 

Pokud byste si nějakou půjčovnu aut chtěli najít a vše si zařídit předem, zbývají asi jen veké nadnárodní půjčovny typu Avis nebo Hertz. Problém těchto půjčoven bývají vysoké ceny a nedostatek doplňkových služeb. Málokdy tato půjčovna aut rozváží auto k hotelu, obvykle mají sídlo na letišti či v přístavu. A ani Limnos není v tomto případě výjimkou.

 

Limnos - půjčovna skútrů

Půjčovny skútrů je na tom na Limnosu stejně, jako půjčovna aut. Půjčovny moc prezentací na webu nemají a ani nemohu nikoho doporučit.

 

Limnos - půjčovna člunů / lodí

Osobně o žádné půjčovně lodí / člunů na ostrově Limnos nevím.

 

Limnos hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Limnos. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Myrina a Plati.

Arion

Arion

Studia Arion se nachází v Myrina, hlavním městě ostrova, kousek od písečné pláže Richa Nera. Od letiště jsou studia vzdálena 20 km. Do centra hlavního města Limnosu a do přístavu je to asi 5 minut chůze.

Yellow House

Yellow House od 21990,-

Malá vila Yellow House leží přímo na pláži Plati Beach a do moře je to jen pár kroků. V okolí je vesnička Plati, kde se nachází sezónní restaurace a minimarket. Hlavní město Myrina je vzdálené 2 km. Jen málo hotelů nebo apartmánů může nabídnout takto zcela ideální polohu blízko pláže, jakou nabízí Yellow House a sousedící Stone House. Yellow House leží v letovisku Platy doslova na pláži, protože když otevřete balkónové dveře od pokoje, jste od moře doslova co by kamenem dohodil. Plážový dům tvoří dvoulůžková studia a apartmán s oddělenou ložnicí pro větší rodinu. Každý, kdo půjde po pláži, vám bude zcela jistě vaše ubytování závidět. Sousední Stone House sice leží o pár metrů dále od moře, ale zase nabízí krásné mezonety dostatečné prostorné pro velké rodiny. Svou polohou jsou Stone House a Yellow House ideálním místem pro dovolenou pro rodiny s dětmi nebo pro partu přátel.

Nirvana

Nirvana

Penzion Nirvana leží 150 m od písčité pláže, ve vesničce Plati.

Stone House

Stone House

Mezonetové komfortní apartmány Stone House jsou jen pár kroků od moře u jedné z nejkrásnějších písečných pláží ostrova. Vesnička Plati, která leží kousek nad pláží, dýchá tradiční řeckou atmosférou a najdete zde několik taveren a supermarketů. Jen málo hotelů nebo apartmánů může nabídnout takto zcela ideální polohu blízko pláže, jakou nabízí Yellow House a sousedící Stone House. Yellow House leží v letovisku Platy doslova na pláži, protože když otevřete balkónové dveře od pokoje, jste od moře doslova co by kamenem dohodil. Plážový dům tvoří dvoulůžková studia a apartmán s oddělenou ložnicí pro větší rodinu. Každý, kdo půjde po pláži, vám bude zcela jistě vaše ubytování závidět. Sousední Stone House sice leží o pár metrů dále od moře, ale zase nabízí krásné mezonety dostatečné prostorné pro velké rodiny. Svou polohou jsou Stone House a Yellow House ideálním místem pro dovolenou pro rodiny s dětmi nebo pro partu přátel.

Plati Beach

Plati Beach od 25990,-

Menší rodinný hotel Platy Beach už jak název napovídá najdete v Plati, nejoblíbenějším letovisku ostrova Limnos. Leží v bezprostřední blízkosti od pláže, a pokud hledáte místo pro pohodovou a klidnou dovolenou, můžete vsadit na tento hotel. Pěkně zařízené pokoje mají boční výhled na moře a do zahrady a jsou dostatečně prostorné i pro vícečlenné rodiny. Přímo u pláže pak najdete hotelovou tavernu, kde si můžete během dne dát třeba skvělý řecký salát nebo nějkou místní specialitu. Ostatně večeře s domácí kuchyní určitě budou skvělým zakončením dne u krásné pláže Platy. Hotel Plati Beach doporučujeme rodinám s dětmi nebo klientům, kteří si chtějí odpočinout a dávají přednost menším hotelům před velkými komplexy.Stravování

Villa Afroditi

Villa Afroditi

Velice pěkný hotel Villa Afroditi je situován v klidném letovisku Plati v nádherně udržované zahradě. V okolí se nachází několik sezónních restaurací a taveren. Písečná pláž je vzdálena 300 m od hotelu.