Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Půjčovna aut, skútrů a člunů na ostrově Limnos

Limnos - mapa ostrova

Limnos - cestování

Limnos je poněkud zvláštní - je relativně velký, má cca 40 kilometrů na 30 kilometrů, ale nabídka půjčoven aut nebo půjčoven skútrů s možností online rezervace a vyřízení zapůjčení auta předem je mizivá.

Limnos je nádherný ostrov, když už na něm budete, určitě cestujte. Podívejte se na Limnos - počasí, naplánujte si výlety a vyražte. Limnos Vás určitě nezklame.

Další podrobnosti o Limnosu jsou popsány na stránce Limnos v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

 

Je na ostrově Limnos nějaká půjčovna aut ?

Ano, určitě je. Půjčovna aut je v každém větším středisku. Z nějakého důvodu však tyto půjčovny nenabízejí rezrevaci předem a ani nejdou najít ceny a podmínky.

zatím nebyla přidána žádná půjčovna

 

 

Pokud byste si nějakou půjčovnu aut chtěli najít a vše si zařídit předem, zbývají asi jen veké nadnárodní půjčovny typu Avis nebo Hertz. Problém těchto půjčoven bývají vysoké ceny a nedostatek doplňkových služeb. Málokdy tato půjčovna aut rozváží auto k hotelu, obvykle mají sídlo na letišti či v přístavu. A ani Limnos není v tomto případě výjimkou.

 

Limnos - půjčovna skútrů

Půjčovny skútrů je na tom na Limnosu stejně, jako půjčovna aut. Půjčovny moc prezentací na webu nemají a ani nemohu nikoho doporučit.

 

Limnos - půjčovna člunů / lodí

Osobně o žádné půjčovně lodí / člunů na ostrově Limnos nevím.

 

Limnos hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Limnos. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Myrina a Plati.

Villa Victoria

Villa Victoria

V roce 2008 dostavěný menší areál studií, apartmánů a převážně mezonetů  Villa Victoria ve velmi pěkném moderním stylu, tvořený 2 budovami, je situovaný u písčité pláže na klidném místě v sousedství hotelu Plati Beach na ostrově Limnos. Nejbližší taverny cca 150 m, nejbližší supermarket cca 700 m. Hlavní městečko Myrina / Limnos s tradičním centrem, archeologickým muzeem, přístavem a mnoha malebnými uličkami s obchůdky, tavernami, kavárnami, bary a restauracemi je vzdáleno cca 2,5 km od oblasti Plati. Vzdálenost od letiště cca 23 km.

Nirvana

Nirvana

Penzion Nirvana leží 150 m od písčité pláže, ve vesničce Plati.

Arion

Arion

Studia Arion se nachází v Myrina, hlavním městě ostrova, kousek od písečné pláže Richa Nera. Od letiště jsou studia vzdálena 20 km. Do centra hlavního města Limnosu a do přístavu je to asi 5 minut chůze.

Ifestos

Ifestos

Příjemný menší hotel Ifestos je ideální pro všechny aktivní cestovatele, nabízí skvělou polohu nedaleko písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a přitom se nachází jen pár minut pěšky od rušného centra hlavního města Myrina plného obchodů, taveren a barů. V přístavu pod hradem najdete několik typických rybích taveren, kde si můžete dát třeba čerstvou grilovanou kalamáru, která byla tedy úplně úžasná! Tady poznáte tu pravou krásu tradičního řeckého ostrova.

Yellow House

Yellow House od 23550,-

Malá vila Yellow House leží přímo na pláži Plati Beach a do moře je to jen pár kroků. V okolí je vesnička Plati, kde se nachází sezónní restaurace a minimarket. Hlavní město Myrina je vzdálené 2 km. Jen málo hotelů nebo apartmánů může nabídnout takto zcela ideální polohu blízko pláže, jakou nabízí Yellow House a sousedící Stone House. Yellow House leží v letovisku Platy doslova na pláži, protože když otevřete balkónové dveře od pokoje, jste od moře doslova co by kamenem dohodil. Plážový dům tvoří dvoulůžková studia a apartmán s oddělenou ložnicí pro větší rodinu. Každý, kdo půjde po pláži, vám bude zcela jistě vaše ubytování závidět. Sousední Stone House sice leží o pár metrů dále od moře, ale zase nabízí krásné mezonety dostatečné prostorné pro velké rodiny. Svou polohou jsou Stone House a Yellow House ideálním místem pro dovolenou pro rodiny s dětmi nebo pro partu přátel.

Plati Beach

Plati Beach od 25990,-

Menší rodinný hotel Platy Beach už jak název napovídá najdete v Plati, nejoblíbenějším letovisku ostrova Limnos. Leží v bezprostřední blízkosti od pláže, a pokud hledáte místo pro pohodovou a klidnou dovolenou, můžete vsadit na tento hotel. Pěkně zařízené pokoje mají boční výhled na moře a do zahrady a jsou dostatečně prostorné i pro vícečlenné rodiny. Přímo u pláže pak najdete hotelovou tavernu, kde si můžete během dne dát třeba skvělý řecký salát nebo nějkou místní specialitu. Ostatně večeře s domácí kuchyní určitě budou skvělým zakončením dne u krásné pláže Platy. Hotel Plati Beach doporučujeme rodinám s dětmi nebo klientům, kteří si chtějí odpočinout a dávají přednost menším hotelům před velkými komplexy.Stravování