Řecko - půjčovny aut, skútrů a lodí

centrum informací o půjčovnách v Řecku a na řeckých ostrovech

 

Korfu - půjčovna aut, skútrů a člunů
Korfu - mapa ostrova

 

Korfu - cestování

Na Korfu jsou stovky míst, kam se o dovolené vypatí zajet a kam se podívat. Střediska či pláže nebo památku, je to jedno. Korfu je krásný ostrov a bez auta se zde těžko obejdete. Na výšku má Korfu cca 60 kilometrů, ale silnic a silniček je zde mnoho a to nejen kolem dokola ostrova, ale i vnitrozemím. O tom, že je zde nejen krásná příroda, ale i super počasí, se můžete přesvědčit na stránce Korfu - počasí. Další podrobnosti o Korfu jsou popsány na stránce Korfu v detailech, kde jsou fotky, popisy památek, pláže nebo cestopisy.

Silniční síť je na Korfu rozvinutá, naprosto v pohodě bude dostačovat silniční auto. To z 99% procent každá půjčovna aut nabízí. Jeepy se zde půjčují spíše minimálně a ne každá půjčovna aut je má.

 

 

 

Půjčovna aut na ostrově Korfu

Půjčoven je zde mnoho, prakticky v každém středisku nějaká ta půjčovna je. Ceny na místě bývají vyšší, než když si auto rezervujete předem. Kromě toho také předejdete tomu, že půjčovna aut už žádné volné auto mít nebude. Stává se to hlavně v sezoně, kdy má téměř každá půčjovna aut plno.

Budete-lo na Korfu chtít auto, velmi dobré reference má půjčovna aut Top Cars Korfu. Poskytují služby i v češtině, mají v České republice pobočku, kde lze vše vyřídit předem. Kompletní informace jsou na stránkách Půjčovna aut Korfu

 

 

Korfu - půjčovna skútrů

Půjčovna aut Korfu půjčuje jen auta. Půjčovna skútrů to není. Máte-li zájem o skútr, bude potřeba vyzkoušet místní půjčovny na místě. Na rozdíl od aut, žádná půjčovna skútrů je nerozváží. Alespoň ne mimo středisko. Nebo o tom nevím. Chcete-li se podívat na některou z intenetových půjčovem zkuste link půjčovna skútrů MotPower

 

Půjčovna lodí a člunů na ostrově Korfu

Půjčoven lodí a člunů je zde hodně.

Namátkou budu jmenovat třeba:

 

Agios Stefanos (sever)

Půjčovna lodí Korfu

Kalami

Půjčovna lodí / člunů Kalami

Kaminaki

Půjčovna lodí Asterios Boats

Avlaki

Půjčovna lodí / člunů Dimitris

 

Jistě je zde půjčoven lodí více, víte-li o nějaké nebo máte zkušenost s některou výše uvedenou, napište nám.

 

Korfu hotely a letoviska

A zde je několik tipů na ubytování na ostrově Korfu. Hotely, apartmány či studia mohou být vybrané z letovisek a středisek Agios Georgios na jihu, Agios Georgios na severu, Agios Gordis ,Agios Ioannis Melitieon, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Stefanos, Acharavi, Almiros, Arillas, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Gialiskari, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Kommeno, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Roda a Sidari.

Messonghi Beach

Messonghi Beach od 13290,-

Komplex hotelů a bungalovů Messonghi Beach, postavených přímo u moře a písečné pláže, je svou rozlohou a ubytovací kapacitou největší na ostrově. Areál Messonghi Beach se nachází v klidném prostředí u severního břehu řeky Messonghi, mezi letovisky MoraitikaMessonghi.

Mitsis Roda Beach Resort

Mitsis Roda Beach Resort od 17490,-

Hotel Mitsis Roda Beach Resort se nachází v klidné části na severu ostrova Korfu cca 1 km od rušného střediska Roda s obchůdky, restauracemi, bary a tradičními tavernami. Hlavní město Korfu je vzdáleno cca 36 km, autobusová zastávka cca 500 m. Transfer z letiště cca 90 minut.

Angelina

Angelina od 7480,-

Nový a moderní aparthotel v centru letoviska Sidari Vám nabídne možnosti nakupování nebo posezení v mnoha restauracích a typických řeckých tavernách. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, páry a všechny věkové kategorie.

Alkionis PL

Alkionis PL od 16150,-

Hotel Alkionis je situován v živém letovisku na Korfu přímo u pobřežní komunikace. Disponuje vnitřní zahradou, ve které je situován i bazén. Hotel leží asi 300 m od písčité pláže s oblázky a pozvolným vstupem do vody. U pláže se nachází také hotel Albatros, ke kterému hotel Alkionis patří a klienti mohou využívat i jeho služeb. Hosté, kteří mají all inclusive, mají v hotelu Alkionis možnost konzumovat snídaně a večeře včetně nápojů, ostatní stravování se podává v hotelu Albatros. Hotel rozhodně uspokojí nejen všechny, kteří preferují aktivní dovolenou s nočním přímořským životem, ale i rodinám s dětmi.

Evinos

Evinos od 7990,-

Jednopatrová vilka Evinos s jedinečným výhledem na moře a okolní ostrovy leží na vyvýšeném místě nad zálivem cca 150 m od písčité pláže a centra letoviska.

Tsilios studia

Studia TSILIOS jsou umístěna poblíž centra letoviska Acharavi, cca 300 m od pláže.